Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SOS segítség! Kiütés?

SOS segítség! Kiütés?

Figyelt kérdés
Pár napja egyik reggelre megjelent a fenekemen egy piros folt, rajta apró dudorokkal. Először azt hittem valami megcsípett, aztán hogy pattanás, de egyik sem és nem csak egy ilyen kiütés van. Az egyik piros, a közepe kicsit lilás és mindegyiken apró dudorok vannak. Eddig csak kellemetlen volt, de éjszaka már aludni sem tudtam annyira égetett és fájt. Most is nagyon fáj, éget, ülni nem tudok, nem bírom elviselni ha valami ruhadarab hozzá ér. Mitől lehet, illetve mit lehetne csinálni, hogy elmúljon?
2011. szept. 7. 08:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de egyszer volt övsömöröm, az volt hasomló a leírtakkal. Menj el vele bőrgyógyászhoz, mert ha övsömör akkor fertőzöl.
2011. szept. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!