Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van ez velem? VAlami...

Miért van ez velem? VAlami fertőzés? Történt mással ilyesmi? (lent)

Figyelt kérdés
Nem rég,kaptam egy húgyuti fertőzést, ami feljutott a vesémbe és nagyon fájt. elmentem orvoshoz,kaptam görcsoldó injekciót, és megittam egy monural antibiotikumot. amikor a fertőzésem volt, gyakran kellett pisilni,olyankor az ürítés végére fájdalmas, az alhasamban. ez kicsit almúlt,majd újra jelentkezett, de csak néha-néha, nem folyton fájdalmas üríteni. Viszont sokkal rosszabb a helyzet. most nem bírom visszatartani,vagy csak nagyon nehezen. néha rámjön hogy mennyire pisilnem kell és rohannom kell a wcre különben bepisilek,pedig nem kell sokat. ha másra gondolok ilyen "rohamnál" akkor elmúlik általában. mitől lehet ez?
2011. júl. 16. 12:41
1 2
 1/11 anonim válasza:
Fiú vagy vagy lány? Mert ha fiú, akkor ezek a tünetek szerintem a prosztata krónikus gyulladásával hozhatók összefüggésbe. Ne vedd készpénznek a válaszom, csak egy tipp. Ennek megoldására amúgy vannak antibiotikumok plusz masszázs.
2011. júl. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
lány vagyok.
2011. júl. 16. 12:50
 3/11 anonim válasza:
0%
Szerintem meg sokat iszolvagy valami démon van benned.Hív ördögűzőt!!!!!!
2011. júl. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a sok folyadék fogyasztás segített az antibiotikus kezelés mellett.
2011. júl. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát nagyon sajnállak én is ezzel bajlódtam,csak nekem nem urulógiai a probléma,hanem nőgyógyászati.

Először is (amit otthon is tudsz tenni ellen): orvosi medveszőlő tea,zsurlófű vagy cickafark tea-de ezek keverékét is ihatod (gyógyteák)...nem éppen a legfinomabb,de jó!

Ami nekem mindig bevált: Urogin tinktúra, és most természetgyógyász mondta a Propoliszt (csepp vagy szopogatós tabletta,ami szintén jó ilyenre).

Amit eddig leírtam az mind vény nélküli

Ezekkel karban tudod magad tartani,hogy ne legyen rosszabb...

Menj el nőgyógyászhoz,mert lehet,hogy egy baci okozza,amit ki kell tenyészteni!!!!

Okozhatja sokféle baci,akár nőgyógyászati is lehet....

Én voltam: vérvételen,kenet és vizelet tenyésztésen!!

Ha elmész nődokihoz,ezekre szerintem elküld majd,mert nem játék!


Viszont,ha nem akarod,hogy rosszabb legyen,akkor szerezd be azokat,amiket leírtam,azoktól rosszabb nem lesz és igyál rengeteget,nagyon-nagyon sokat,ez fontos!

Jobbulást!!

2011. júl. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oké köszi szépen.:) sokat iszom,arra vártam,esetleg elmúlik magától... és mi ez? milyen betegség?
2011. júl. 16. 13:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez baktérium lehet. Elkaphatod bárhol: wc-n ülve, vagy ha véletlen nem tiszta kézzel nyúlsz magaddal.Ha tampont használsz,olyankor kell vigyázni.

Szexuális úton is összelehet szedni,mivel a popsi lyuk és a húgycsőkimenet közel van egymáshoz.Mikor együtt vagytok kerülhet be baci a húgycsőbe.Általában Ecoli szokott lenni,amit így összelehet szedni...ez sajnos nálunk nőknél sokszor fordul elő,keress rá.Ilyenkor azt szokták,hogy együttlét után azonnal pisilni kell,így kipisiled az esetlegesen felkerülhetett baktériumokat.


Apropó: Walurinal tőzegáfonya kapszula vagy tőzegáfonya tea-ezek is nagyon jók...:D

2011. júl. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet, hogy ki tudom magam kúrálni itthon?? :( nem akarok még nőgyógyászos túrákat. bár nyilván ha kell, megyek.
2011. júl. 16. 13:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nem próbálkoznék otthon kúrálással,mert a veséidre is ráment...és az már tényleg nem vicc...akár kismedence gyulladást is kaphatsz,és meddővé válhatsz!

Ha meg baci,akkor nem is valószínű,hogy ezekkel kitudod irtani,maximum karbantartani magad,hogy ne legyen rosszabb!

Ilyenkor muszáj ezt a tortúrát megjárni,mert később lehet még ennél is rosszabb lesz.

Amúgy tenyésztésre mész,ki tudják tenyészteni,hogy milyen baci és hogy mire rezisztens...célzottan tudják kezelni.

2011. júl. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
oké rendben. köszi :) bár a vesémről már elmúlt szerencsére, attól még iszonyú kellemetlen. meg veszélyes nyilván. köszi szépen :)
2011. júl. 16. 13:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!