Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sokszor fáj amikor a párommal...

Sokszor fáj amikor a párommal vagyok mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

DYSPAREUNIA:


Ennek rengeteg oka lehet,ami hirtelen eszembe jut-fertozés,allergia,irritáció okozta huvelygyulladás,sérulés,hámhiány,borgyógyászati betegségek,szuzhártya maradványok,libidó hiánya,hormonproblémák,szárazság,lelki okok,nem tudsz ellazulni,vaginizmus,vulvodynia,vulvar vestibulits,krónikus gyulladás,méhszájseb,kismedence gyulladás,méheloesés,szuk huvely,endometriózis,hugyuti gyulladás,terhesség utáni fájdalom,Bartholin mirigy gyulladás,Skene mirigy gyulladás,mióma,cysta,gócok,stb.


Keress fel egy megbízható,hozzáérto nógyógyászt,aki segít kideríteni az okokat,alaposan megvizsgál.


Pontosan hol,hogyan,mikor érzed a fájdalmat?

2011. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem keresd fel Dr Takáts Béla nogyógyászt.

O foglalkozik ezzel.Sok jót hallottam róla,hogy sikeresen gyógyítja az ilyen gondokat.

Nézd meg a honlapját.

Én is a hetekben fogok hozzá elmenni,telefonon már beszéltem vele,és azt mondta tud segíteni.

Nekem állandóan fáj a hugycsovem,huvelybementem,huvelytornác.Már két éve tart a fájdalom,olyan mint az ideggyulladás vagy a fogfájás,állandóan érzem.

Nemi életet egyáltalán nem tudok élni,a fájdalmas részek érintése is rettenetesen fáj.

Kozben kialakult egy állandó fájdalomérzet a kismedencémben is.

Az egész fájdalom akkor kezdodott,miután két sok antibiotikumot kellett szednem.

Sok orvosnál voltam már,de nem tudtak segíteni.

Nagyon bízom benne,hogy a doktor úr fog tudni segíteni.

Most bepanthennel kenem a fájó részeket,és Ovestin krémet használok egy nogyogyász tanácsára.

2011. júl. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 dr.pszicho válasza:
Próbáld ki mással, lehet vele nem fog fájni!
2011. aug. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!