Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől fújhatok véreset?

Mitől fújhatok véreset?

Figyelt kérdés

Azzal kezdeném hogy két hete megvagyok fázva! Eddig csak köhögtem és hangom nem volt!Hétvégén erős nyomást éreztem az arcomban.Fájt 1-2 napig.Gondolom arcüreggyulladás..(mert már volt)

Most enyhült a köhögés inkább már csak a váladék okozza.Orrfújás közben viszont vér is távozik.

Nem akarok gusztustalan lenni de leírom: Neonzöldes rózsaszínes véres váladék jön.A fülem is be be dugul.

Ez lehet a megfázástól vagy köze lehet ahhoz hogy múlthét hétfőn 72 órás tablettát vettem be?


2011. júl. 21. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a megfázástól, én is szoktam véreset fújni, ha már nagyon sokszor fújtam, a zöldes váladék meg bakteriális gyulladásra utal, az okozza az arcüreggyulladást is, menj orvoshoz vele, írjon fel gyógyszert!!! Jobbulást, ne aggódj!!!
2011. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arcüreggyulladástól, megfázástól lehet véres, hisz meg van duzzadva a nyálkahártya, sokat fújod, erőlteted. Majd elmúlik ha meggyógyultál :)
2011. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egy fokkal nyugodtabb vagyok! Holnap doki
2011. júl. 21. 17:24
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettől ne parázz be, nekem is volt ilyen, kicsi hajszálerek repedhetnek az orrüregben az erőltetett fújástól. Semmi gáz.
2011. júl. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!