Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Fáj a torkom,...

Mi bajom lehet? Fáj a torkom, alig tudok nyelni. Fáradt vagyok, ami nem jellemző rám. És véreset köhögtem. (orvosom nem rendel ma)

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 09:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán erős mandulagyuladás, de összeszűkülhetett a nyelővcsöved.. pontosan nem tudom, próbálj meg sokat pihwenni egy kis teát kortyolgatni, és várd meg amíg rendel az orvos és men jel hozzá!
2009. dec. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hétfőn lesz legközelebb rendelés =(
2009. dec. 31. 09:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi ügyelet nincs a környéken? Én elmennék, főleg a véres köhögés miatt. Ezt nagyon sok minden okozhatja, pl. megpattant egy ér, hogy a legrosszabbat mondjam.... Menj orvoshoz, vagy ha lázad is van, hívd ki az ügyeletet telefonon. Jobbulást!
2009. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha a köpted csak egy nagyon picit véres(tehát hogy amit felköhögsz, abban pici véres csíkok, foltok vannak) és mellette nagyon erős torokfájásod van, akkor nem kell azonnal ügyeletre menni, akkor a torkodból jön. de ha tisztán véres a köpeted(több vér, mint egyéb), akkor meg kell nézetni. jobbulást!
2009. dec. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mandula, garat, gégegyulladás, szépen lehúzódott a gyulladás a nyelőcsövedbe. Jó kis vírust kapkodtál össze. Gondolom olyan köhögési ingered van, majd meg fulladsz tőle. Ajánlom az orvost,minél hamarabb. Ezt nem lehet csak egyszerű kamillateával kúrálni. Bár most ihatnál tűzoltásként.
2010. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!