Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Letezik olyan nemi uton...

Letezik olyan nemi uton terjedo fertozes aminek ezek a tunetei: Véres vizelet, Hasfajas, Hanyinger es Gyakori vizelesi inger? Ha igen esetleg valaki megtudna mondani a nevet?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Ezek inkább a felfázás tünetei!:S
2009. ápr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom de ezek a szerencsetlen orvosok azt diagnosztizaltak hogy fertozes :S... kozbe en is biztos voltam benne hogy felfazas... de azert ha tudna valaaki ien fertozesrol az irjon legyszi.
2009. ápr. 5. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Jól diagnosztizálták a "szerencsétlen" orvosok, mert ez fertőzés. bakteriális hólyaghurut, ha így neked jobban hangzik. a hólyagodba baktériumok jutottak fel, elszaporodtak, és ott gyulladást okoztak, ezért fáj a hasad, és pisilsz véreset. szedd az orvosok által felírt antiboitikumot, és elmúlik.
2009. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet baktériumos fertőzés, hogy nem nemi betegség. Amit felfázásnak hívunk, az is általában baktériumos húgyúti fertőzés.
2009. ápr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jo okay.. nem en kell szedjem hanem a baratnom.. es ezert keppesek voltak beutalni a korhazba es most kapja nyakra fore a penicilint. Ja es az anyukaja ugy gondolta hogy tollem kapott el valami fertozest holott dehogyis..
2009. ápr. 5. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig elképzelhető, hogy éppenséggel miattad jutottak baktériumok a hólyagjába. mindenkinek élnek a nemi szervén kórokozók, olyanok, ami neki nem okoz semmi bajt, de lehet, hogy másnak meg igen. és ehhez még mosdatlannak sem kell lenni. tehát könnyen lehet, hogy szex közben jutottak fel a barátnődnek a kórokozók. mielőtt hihetetlenkedsz ezen, elmondom, hogy ezt nekem több urológus-nőgyógyász szakember is elmagyarázta, ugyanis nekem is voltak ilyen problémáim egy időben, mint a barátnődnek. neked is kéne tenni egy vizitet az urológushoz egyébként.
2009. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!