Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos koron túli hasfájás...

3 hónapos koron túli hasfájás létezik?

Figyelt kérdés
vagy miért üvölt egész nap a babám????
2011. júl. 21. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos létezik, néha sokkal tovább is eltart, de egyáltalán nem biztos, hogy emiatt üvölt a baba. Kicsit kevés az infó.
2011. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A második fiam eleinte nekem is hasfájós volt.Aztán elmúlt.Később ismét előjött és ha jól emlékszem 3 hós már elmúlt akkor.

Ha húzgálja a lábait fölfelé akkor valószínű hasfájás.Tápszert (is)eszik?Mert az is kiválthatja.

2011. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál 2,5 hósan kezdődött, és kb. 5-5,5 hónapos korig tartott. Tápszeres baba.
2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam anyatejes.Nálunk már akkor elkezdődött,mikor hazajöttünk a kórházból és 5-5,5 hónapos koráig tartott.Sajnos sokat szenvedtünk vele és ráadásul semmi nem segített csak a torna.Hát ahogy az előttem lévő írta,ha húzza fel a kis lábát,akkor az hasfájás valószínűleg.Kívánom,hogy minél előbb múljon el nálatok ez a csúnya hasfájás:)
2011. júl. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na, az én kislányom azért produkált tipikus hasfájós, ordítós, lábfelhúzós tüneteket, mert betartottam bolond fejjel, hogy mennyit ehet. Ő közben dupláját ette volna szerencsétlen. Mindig éhes volt, azért ordított. Amikor erre rájöttem, hát...

A barátnőmet viszont lehurrogta a gyerekorvos, hogy túllihegi ezt a hasfájás témát. Amikor kékre ordította magát a gyerek és elájult, akkor küldte kivizsgálásra, kiderült, hogy refluxos.

2011. júl. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!