Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Nemi herpesz és a szájon...

A Nemi herpesz és a szájon lévő herpesz az ugyan az?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom kifejezni magam a lényeg az hogy néha kijön a számon a herpesz szóval bennem van a vírus. De a nemi herpesz sokkal durvább olyanom nem volt de még csak 1x voltam lánnyal szoval akibe benne van ez a virus az ot lent is könyebben elkaphatja? Valaki elmagyarázza nekem hogy működik ez? :S
2011. aug. 7. 19:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a vírus okozza, csak máshol jön ki. Ha ott nem érintkezel herpessel akkor nem fog kijönni. Ezért kell a gumi.
2011. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
bővebben itt: [link]
2011. aug. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem ugyanaz a kettő.


A herpesznek két fő válfaja létezik. A herpes labiális, vagyis közönséges herpes és a herpes genitális, vagyis nemi herpesz.


A nemi herpesz SOKKAL durvább mint a közönséges.


Viszont mind a kettő megjelenhet bárhol a testen.

2011. aug. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!