Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Miért folyik az orrom és miért hapcizok?

Elvileg nem vagyok alergiás semmire, de ma már még is kifújtam az orrom legalább 10-szer és minimum 8-szor hapciztam. Nyitva van az ablak és ez az első tavaszom itt (nyáron költöztünk ide). Fák vannak az ablak előtt. Ugye nem vagyok alergiás?

2009. ápr. 10. 14:55  Privát üzenet  

A válaszok
tisztulsz

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2009. ápr. 10. 14:56 Privát üzenet

Viszket vagy ég a szemed, és/vagy folyamatosan jön ilyen vízszerű, átlátszó váladék az orrodból? Ha igen, akkor esélyes, hogy allergia, ha nem, akkor megfáztál.

Ha az előbbi, és rosszabbodik, akkor most már van recept nélküli gyógyszer is, gyógyszertárban segítenek, de hosszú távon kéne látnia orvosnak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 95%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2009. ápr. 10. 14:58 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem viszket/ég/piros a szemem, ezért nem gondolom alergiának. Remélem, hogy tényleg csak valami tavaszi cucc, mert nem hiszem, hogy megfáztam, mert nem iszok hideget és rendesen fel vagyok öltözve.

# 3/4Időpont 2009. ápr. 10. 15:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak valami vírusos nyavaja, de már jövök ki belőle :)

# 4/4Időpont 2009. ápr. 11. 16:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehetek lázas, ha még csak az orrom sem folyik?
2,5 éves kisfiam orra egyfolytában folyik ha bejön a rossz idő. Mit adjak neki? Ajánlanátok specális orvost?
Megfázás vagy allergia? Nem tudom, egész nap folyik az orrom. Erre mit érdemes bevenni? Orrspray hat? Vagy meleg tea? Hideg fürdő?
A kislányom második hete jár bölcsibe, és elkezdődött az amit mindenki mondott. Rosszul van, folyik az orra és valószínűleg a füle is fáj. Gondolom összegyűlt a takony neki. Az...
Miért folyik az orrunk, ha betegek vagyunk?
Már két éve allergiás vagyok, de nem tudják mire. Voltam allergiavizsgálaton ott csak a háziporatka pirosodott be. Folyik az orrom, viszket a szemem, hapcizok. Mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!