Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért folyik az orrom és...

Miért folyik az orrom és miért hapcizok?

Figyelt kérdés
Elvileg nem vagyok alergiás semmire, de ma már még is kifújtam az orrom legalább 10-szer és minimum 8-szor hapciztam. Nyitva van az ablak és ez az első tavaszom itt (nyáron költöztünk ide). Fák vannak az ablak előtt. Ugye nem vagyok alergiás?
2009. ápr. 10. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
tisztulsz
2009. ápr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Viszket vagy ég a szemed, és/vagy folyamatosan jön ilyen vízszerű, átlátszó váladék az orrodból? Ha igen, akkor esélyes, hogy allergia, ha nem, akkor megfáztál.

Ha az előbbi, és rosszabbodik, akkor most már van recept nélküli gyógyszer is, gyógyszertárban segítenek, de hosszú távon kéne látnia orvosnak.

2009. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem viszket/ég/piros a szemem, ezért nem gondolom alergiának. Remélem, hogy tényleg csak valami tavaszi cucc, mert nem hiszem, hogy megfáztam, mert nem iszok hideget és rendesen fel vagyok öltözve.
2009. ápr. 10. 15:59
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak valami vírusos nyavaja, de már jövök ki belőle :)
2009. ápr. 11. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!