Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lett ilyen hasmenésem?

Mitől lett ilyen hasmenésem?

Figyelt kérdés

2 napja tart, és nem tudom mitől lett, de nagyon rossz. Alig eszem, mert nem is kívánom már, úgyis 2 órán belül kijön. És azt figyeltem meg, hogy hígnak híg, de főleg víz ürül - főleg ezért aggódom, a kiszáradás miatt, mert ha sokat iszom, akkor is ez van. Mitől lehet??? Amúgy jól vagyok...

Erre lehet szedni pl. immodiumot?


2011. aug. 19. 23:50
 1/4 anonim válasza:
lehet hogy valami vírus..szerintem keresd fel az orvosod (telefonon akár), de ne szedj be semmi gyógyszert, mielőtt beszélnél vele
2011. aug. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Smecta por. Folyadékot igyál azért, mert valamennyi csak felszívódik és amit még javasolni szoktak h egyél egy kis kanál kristálycukrot, amúgy meg háztartási keksz, főt-sós krumpli.
2011. aug. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van (sőt az egész családnak), undorító betegség, én egyedül almalevet tudok inni jégkockával és lassan. Így nem jön vissza.


Bolus adstringens ha van otthon, az segíthet.


Étvágyam nulla, úgy nézek ki mint egy zombi, pedig jó súlyban voltam amikor ez elkezdődött.


Abonett kenyeret nem hányom ki, sós kétszersült és ropi jó rá. Főtt krumplit is eszegethetsz lassan.


Pékárú kijött belőlem, pedig az jól esett volna.


Mi székletmintát küldünk az ÁNTSZ-nek, mert a doki szerint szalmonella gyanú áll fent.


Menj el orvoshoz, vagyis most csak ügyeletre tudsz, de mindenképpen menj el, ott majd megítélik, hogy fenyeget-e kiszáradás veszély.

Én kaptam egy szurit, és attól jobban lettem.

2011. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem négy napig tartott, első két nap 39 fok feletti lázzal. Ételmérgezés és bár az ÁNTSZ Laboratórium Kft-hez beküldött székletvizsgálat eredménye teljesen negatív lett, megbízható forrásból származó információ szerint Salmonella, Clostridium perfringens és hemolizáló E. coli volt bennem.

Normix nevű antibiotikum segített.

2011. szept. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!