Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi a teendő? Szemölcsprobléma!...

Mi a teendő? Szemölcsprobléma! (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Volt a kezemen két szemölcs (egy nagyobb és egy kisebb), illetve a talpamon. Voltam többször bőrgyógyásznál, aki mindig csak lefagyasztotta. De mindig visszajöttek a szemölcsök. Ezt megunva felkerestem egy sebészt, aki sikeresen eltávolította a kezemről a szemölcsöket, ilyen ún. Radiolese technikával. De a talpamon (a sarkam felöli részen)lévő szemölcsöt sajna neki sem sikerült eltávolítania (akkor kb.fél centi átmérőjű volt). Sajna nem múlt el rendesen. Most már ott tartok, hogy kb. 1,5cm átémérőjű. És hosszabb ideig való álláskor már érzem is a talpamon, és ilyen tompa fájdalmat érzek közben.


Bőrgyógyászhoz azért nem mennék, mert ők vagy lefagyasztják vagy kikaparják. A fagyasztásos verzió a kezemen sem használt. Viszont ahhoz, hogy sebészi úton (szikével) eltávolítsák, nálunk beutaló kell a sebészetre a bőrgyógyászatról. Ha felkeresek egy bőrgyógyászati magánrendelést, ott irhatnak nekem beutalót a sebészetre?


Vagy esetleg tudna valaki adni valami tanácsot,hogyan lehetne megszabadulni ettől a talpi szemölcstől?


2011. aug. 23. 10:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy ecsetelője a wartnernek, próbáld ki, nekem hatásos volt!
2011. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!