Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tegnap elött már éreztem hogy...

Tegnap elött már éreztem hogy valami bibi van, de ez mostmár elég komoly lett. MI a teendö?

Figyelt kérdés

ahogy irtam fent, tegnap elött elkezdett fájni a vesém, de akkor még csak kicsit, tegnap már jobban, most arra keltem fel hajnalba hogy 39 fokos lázam van. vettem be gyógyszert meg megmostam magam hideg vizzel. mostmár nem birok aludni se, nagyon fáj.

menjek kórházba? mert itt londonba nincs ügyelet. mire számítsak a dokinál? mit fog csinálni.

nyugtassatok meg hogy szurit nem ad. :(


2011. febr. 6. 05:31
 1/2 anonim ***** válasza:

A szuri a legnagyobb félelmed, mikor magas lázad van, és lehet akár vesegyulladásod is?

Sajnos hasznos válasszal ugyan nem szolgálhatok, hisz nem ismerem a Londoni körülményeket, de mindenképp jó volna, ha látna orvos..

2011. febr. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hívj mentőt. Remélem, van biztosításod.
2011. febr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!