Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehetek beteeg?

Hogyan lehetek beteeg?

Figyelt kérdés

Iskolaundor...Holnap nagyon nehéz nap lesz,na meg most is 4órán át tanultam de semmit sem jegyeztem meg egyszerűen még nem tudtam hozzászokni..

Valami lázra gondoltam meg hidegrázás torokfájás.Tippek? Légyszi ne oltogassatok még sosem csináltam ilyet egyszer nekem is kijár..


2011. szept. 8. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű lenne -.-
2011. szept. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

mond meg, hogy megy a hasad és hányingered van / hánysz.

vagy mond meg a szüleidnek, hogy holnap nehéz nap lesz. biztos megértik :)

2011. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy? Nalam amikor ilyen volt egyszeruen nem mentem es elmagyaraztam otthon hogy miert nem.Mindig megertettek, tudtak h nem vagyok hulye es hogy minden oke lesz! Igy is lett!
2011. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer azt mondták egyek fagyasztott répát. Hát a terv sikerült, de egy hétig olyan beteg voltam hogy nem igaz, eszméletlenül fájt a torkom, ami a legrosszabb dolog. Úgyhogy én ez átgondolnám a helyedben. Betegnek lenni nem jó dolog. :S
2011. szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Kimész az udvarra egy órára fürdőruhában, és kész a megfázás.
2011. szept. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
13/L egyébént
2011. szept. 8. 20:46
 7/16 A kérdező kommentje:
*egyébként
2011. szept. 8. 20:46
 8/16 anonim ***** válasza:
egyszerűen ne menj be,otthon meg mond h gyenge vagy,kapar a torkod.
2011. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom,hogy valóban beteg légy,nem hiszem,hogy van aki szeret agyig bedugult orral,fájó torokkal otthon küszködni és szédelegni.Ha tényleg nagyon gázos a holnap,mondd meg,hogy hányingered van vagy fáj a fejed,max savanyú arcot vágsz hozzá,biztosan elhiszik.Az életben viszont nagyobb akadályok is lesznek,nem szabad már itt,egy iskolai napnál megállni...
2011. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor inkább vállalnék egy torokgyuszit(:

A fejem az már fáj.Pedig még azon kívül hogy beképzeltem magamnak hogy beteg leszek semmit sem csináltam.

2011. szept. 8. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!