Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehetek beteeg?

Hogyan lehetek beteeg?

Figyelt kérdés

Iskolaundor...Holnap nagyon nehéz nap lesz,na meg most is 4órán át tanultam de semmit sem jegyeztem meg egyszerűen még nem tudtam hozzászokni..

Valami lázra gondoltam meg hidegrázás torokfájás.Tippek? Légyszi ne oltogassatok még sosem csináltam ilyet egyszer nekem is kijár..


2011. szept. 8. 20:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A 4 óra szerintem nem vészes, 7.-ben nekem se volt elég a kevesebb, sajnos. :(

Viszont fontos, hogy ne stresszelve, ne pánikban tanulj.

Közben pihengess, az iskolában se véletlen vannak 45 percenként szünetek. :)

2011. szept. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

:)

Reggel mondjuk úgyis rögtön amint felkelek tudni fogom hogy van-e lázam.Mivel nekem mindig a bal fülem hihetetlenül bevörösödik és "ég"ha lázas vagyok a jobb nem csak a bal már babakorom óta így van. Egyébként tényleg csak a holnapi napot szeretném megúszni,nem többet :)

2011. szept. 8. 21:13
 13/16 anonim válasza:

kréta-láz

citrom+tej-hasmenés

:D

vagy mikor mondják a szüleid h mérd meg a lázad kimész a mosdóba és a meleg víz alá rakod :) (én márprofi vok van több módszerem is):P

2011. szept. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
igen, a kréta tényleg tuti módszer :P mi sütire szórva ettük a menzán xD
2011. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Legközelebb kipróbálom a krétát :DD

Vagy a sóskávét de most nem mertem mert féltem hogy túl sok sót teszek bele vagy vmi és nagylázam lesz :S

Nahát most sok mindent bevetettem de annyi lett belőle hogy reggelre nagyon berekedtem és fájt a torkom.Ezzel viszont elkellet mennem suliba.><

Hátmajd máskor :33

2011. szept. 9. 15:14
 16/16 anonim ***** válasza:
mond azt hogy szédülsz és fáj a hasad. azt úgy sem tudja ellenőrizni h így van vagy csak szimulálsz.. de majd máskor ügyesebb leszel :) de betegnek lenni nem jó
2011. szept. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!