Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beszabad így vennem gyógyszert...

Beszabad így vennem gyógyszert? Milyen problémám lehet belőle?

Figyelt kérdés

Szóval vesebeteg vagyok. /állandó jelleggel gyógyszert is szedek.

Fájdalom csillapítot kéne bevennem mert 4 napja fáj a fejem folyamatosan. Elolvastam a beteg tájékoztatót amibe belevolt irva hogy ne szedje súlyos szív-, máj- és veseműködési zavar esetén. Nos nekem nagyon más fájdalom csillapító nem hat ami van is itthon, hogy inkább bese veszem


2011. szept. 11. 10:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj az orvosodhoz ő tuti tud ajánlani olyat ami neked hatásos lehet és a vesédben sem tesz kárt.
2011. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nagyon rossz fórumon tetted fel, orvosokat ritkán látni itt.


De logikusan gondolkodva a "ne szedje veseműködési zavar esetén" pontosan azt jelenti, hogy ha te vesebeteg vagy, akkor ne szedd be. Gondolom, problémát okoz a kiválasztásnál, és lehet, hogy a veséd nem tud megbirkózni vele.


Próbálj meg valami más fájdalomcsillapító módszert találni.

2011. szept. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!