Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van a hónaljamon egy dudor,...

Van a hónaljamon egy dudor, szerintetek is el kellene mennem orvoshoz?

Figyelt kérdés
mert ma mutattam tesómnak hogy van egy dudor és fáj és ő egyszerre rávágta hogy menjek el orvoshoz mert ez akár el is rákosodhat de nem vagyok benne biztos hogy el kéne mennem mert egyrészt tesóm mindig eltúlozza a dolgokat, másrészt meg az orvos nem fog komolyan venni mert akárhányszor elmegyek mindig azt mondja hogy csak az iskolából akarok lógni
2011. szept. 24. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezért nem kell hiányozni az iskolából. De mindenképpen menj el dokihoz és ha lehet, már hétfőn.
2011. szept. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel menj el.Mehetsz délután is
2011. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el lehet pattanás is vagy egy begyulladt szőrtüsző ,nyirok csomó duzzanat remélem nem más !!!! Írj majd mi újság!!
2011. szept. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ma voltam és azt mondta hogy ez valószínűleg a dezodoromtól van.. mert hogy van ami alkoholos meg van valami dry-os is, és hogy én a dry-ost használom.

de nem értem mert már van egy éve mindig ugyan ilyen hónaljcucát veszek és eddig még nem volt tőle semmi bajom..

2011. szept. 26. 17:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Bízzunk a dokiban.
2011. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!