Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mindjárt leesik a körmöm, meg...

Mindjárt leesik a körmöm, meg vagyok ijedve! Mit kell ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval a lábamon a két kisujjam körme valószínűleg gombás, mert sárgás...Na most a bal lábamon a kiskörmöm már szinte le is jött, csak nem akarom letépni azt a pici részt...A gomba miatt esik le? És utána mit kell csinálnom a köröm nélkül maradt ujjammal? Be kell kötni? Előre is köszi.
2009. ápr. 26. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudod valakivel megnézetni? ilyen téren nem jó a házipatika..levágják és bekötik.
2009. ápr. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát talán holnap el tudok menni orvoshoz...Szóval akkor én ne bántsam ha nem esik le?És ha beleakad valamibe és leesik?:S:S
2009. ápr. 26. 11:09
 3/5 anonim ***** válasza:
vigyázz rá, hogy ne akadjon bele semmibe, vagy tegyél rá egy ragtapaszt (de vigyázz h ne ragadjon rá). Nekem tavaly a jobb kezem középső ujján jött le a körmöm. Az alja fehér lett és ahogy nőtt le, alatta egy lyuk maradt. De aztán nem piszkáltam,és nőtt alatta új köröm. Máig se tudom, mitől volt :) Szerintem ne aggódj. Mindenesetre bajod nem lesz tőle, ha megnézeted.
2009. ápr. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így voltam tavaly,a jobb lábamon az egyik köröm megrepett,ahogy nőtt le,a felénél tartott a repedés,és a szőnyegbe akadt bele a körmöm(ami szinte már "lógott") és leszakadt,semmi nem volt,nem vérzett,és már jó:) egy "csik" van a körmöm közepén..nem feltünő:)
2009. ápr. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Húúúú...Tudom mit érzel...Nekem ilyenek akkor volt amikor beFÜTTY valahova a kisujjamat azt vérzett illetve ömlött a vér,aztán még aznap le is esett. Kegyetlenül fájt de ráraktam valami kötözést és kb 1 hét durván 1 hét alatt elmúlt a fájdalom am kb 1 hónap volt mire visszanőtt.
2009. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!