Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Béres csepp jó immunerősítésre?

Béres csepp jó immunerősítésre?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok érdekelnének. Nagyon sok mindent kipróbáltam már és semmi sem vált be. Mikor megjön a hideg állandóan lebetegszem, gyenge az immunrendszerem.
2011. okt. 3. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó, csak szedj hozzá c vitamint.
2011. okt. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
"gyenge az immunrendszerem" - ezt komolyan így gondolod? Most őszintén, ezt csak a reklámok sugallják...
2011. okt. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves második!


Képzeld tényleg gyenge, a hideg idő beköszöntével mindig lebetegszem, 2 hét és 1 hónap közötti időszakot szoktam ilyenkor táppénzen lenni, nem jókedvemből! Tüdőgyulladás, felső légúti gondok, stb.


Amennyiben értelmesen nem tudsz a kérdésre válaszolni, fogd inkább be a szádat!


Köszönöm!

2011. okt. 4. 15:10
 4/6 anonim válasza:
Húúú, nekem a Béres Csepptől minden bajom volt :( Két éve akartam szedni, de másfél hét után feladtam, szédültem, hánytam, ment a hasam tőle, úgyhogy nekem nagyon nem jött be... Azóta már más vitamint szedek, amivel teljesen elégedett vagyok de szerintem ez egyénenként változik, hogy kinek mi válik be.
2011. okt. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg tavasszal vagyok mindig így. Mégse gondolom azt, hogy immunhiányos vagyok (a gyenge immunrendszer voltaképpen azt jelenti), és nem hiszem, hogy egy-egy készítmény, amelyben nincs is annyi vitamin, mint reklámozzák és fel se szívódik, segíteni fog.
2011. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A svéd csepp is immunrendszer erősítő!
2011. okt. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!