Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz! 5 nap alatt elmúlhat?

Herpesz! 5 nap alatt elmúlhat?

Figyelt kérdés
ma jött ki herpesz a számon reggel.már elnyerte a végleges formáját szerintem , és nem olyan nagy mondjuk közepes.azonnal bekentem Zovirax krémmel, és egész nap kenegetem . vettem be vitaminokat, és fogok is. szombat este lesz egy találkám, amit nyár óta várok és nagyon fontos lenne hogy elmúljon.Ez igy menni fog? Ha irtok más módszereket akár veszek is valami új szert de ez nagyon fontos:(
2011. okt. 10. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem elmúlik vagy legroszabb esetbe nagyon picike lesz nem is lehet majd szinte látni.
2011. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem a lizin sokat segített, de még így sem garantált sajnos, hogy 5 nap alatt elmúlik...
2011. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem fertőzzön nem fog elmúlni. Max tapaszt tehetsz rá a találka napján.
2011. okt. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha ma jött ki és már kenegeted akkor szombatra tuti semmi nyoma.

a legjobb a zovirax. nekem.

mondjuk a túlzott stresszre is előjöhet bármikor.

úgyhogy a vitamin az csak plusz a tél előtt.

2011. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem Zoviraxal már 3 nap múlva alig látható, ne aggódj 5 nap múlva eltűnik vagy alig lesz látható. :)
2011. okt. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a herpach szokott beválni, ez egy feloldódó tapasz, amire rá is lehet sminkelni. 4 nap alatt el szokott múlni.
2011. okt. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!