Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos futószemölcs ellen...

Vírusos futószemölcs ellen milyen krém hatékony?

Figyelt kérdés

próbáltam már aldarát, egavert, homeopátiás szereket fagyasztást de semmi


valami ami TÉNYLEG elmúlasztja és nem csak a pénzt viszi?


KÉRLEK titeket segítsetek!


2011. márc. 30. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Fodrászként dolgoztam , többször kaptam el futószemölcsöt a kedves vendég fejétől, mert sokuknak van de nem is tudnak róla, mindegy a lényeg, egy tutit tudok a vérehulló fecskefű tinktúrát, leszárítja és tövestől kiesik, amikor beecseteled akkor narancssárgára színezi a bőrt majd barnára de ez vele jár utána lekopik, amúgy ilyen gyógynövényt sok helyen lehet találni, volt, hogy mentem az út mellett megláttam, letéptem a szárát és a kifolyó sárga lét rácsöppentettem a szemölcsre, hatásosabb, hamarabb végez vele mint a tinktúra. Lényeg teljesen elmúltak .
2011. márc. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én pont ma kezdtem el, tele van az arcom -.-"
2011. márc. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha bírod az ilyet, akkor fürdés után ollóval szó szerint vágd ki! Sokáig volt nekem is két féle cuccot is kipróbáltam de aztán meguntam, és kivágtam. Ilyenkor olyan mélyre kell menni hogy tényleg ömöljön belőle a vér, de akkor a tuti hogy gyökerestül jött ki. Ez sajnos nagyobbaknál elég fájdalmas :S, de működik!
2011. ápr. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget!

és mennyi idő után hat az ecsetelő?

2011. ápr. 6. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!