Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért gyengült le anyukám...

Miért gyengült le anyukám immunrendszere?

Figyelt kérdés
Mostanában nagyon gyenge és fáradékony! Nagyon féltem vagy valami baja lesz! A patikában rákérdezett és azt mondták hogy tönkrement az immunrendszere.. ez kapcsolatos lehet azzal hogy most húzták ki nemrég az egyik fogát?
2011. nov. 2. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy gyulladt volt az a foga? Mert akkor a gyulladásnak is talán köze lehet a fáradékonysághoz.

De nekem elsőre a stressz jutott eszembe.

Velem akkor van ez így, amikor fárasztó a suli, hétvégén meg sok progim van (otthonülős vagyok...). Ekkor már nem bírom az embereket, nem bírok velük kedves lenni, hozzájuk alkalmazkodni, és tanulni se. Emellé jön fáradékonyság, levertség, stb.

Amit a patikus mondott... most... erre nem tudok udvarias jelzőt használni... na jó de: öö... ezt honnan vette? uhh.

2011. nov. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább menjen el orvoshoz, és csináltasson egy vérképet. Rengeteg oka lehet, amit egy patikus ránézésre biztosan nem mond meg.

Az immunrendszer gyengeségét inkább az jelezné, ha mindenféle furcsa fertőzések jönnének elő. De például a nátha pontosan az erős immunrendszerűeket szokta leverni, mivel a nátha tünetei jobbára az immunrendszer válaszai.

Szóval ez biztosan nem az a terület, amit egy pillantásra fel lehet mérni.

2011. nov. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet Anyuddal? Elment orvoshoz? Az orvos mit mondott?
2011. nov. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát már ilyen herpesz fertőzése is volt de ma már jól van! :) adtak neki gyógyszert de igazábol semmi olyat nem mondtak ami konkrét lett volna ..
2011. nov. 8. 19:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Stresszelt, keveset aludt, ettől herpeszfertőzése lett, arra talán antivirális gyógyszert adtak neki. Én erre tippelek.
2011. nov. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!