Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most szombaton rendeltünk...

Most szombaton rendeltünk barátaimmal 2pizzát? Egy áráért, azóta nem csak nekem, hanem még pár embernek is hányingere, hasgörcse volt?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem már 2 napja tart, plusz egy kis hasmenéssel is. (a hányinger, szélgörcs, hasgörcs) Mit tehetek ellene?

Plusz, mégis mi a francot tettek abba a pizzába?


2011. nov. 7. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen pizza volt az???
2011. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szagán, ízén nem éreztetek semmit?
2011. nov. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hányingerre B6 vitamin, a hasmenésnél az a legjobb, ha kijön aminek ki kell jönnie, inkább maradj otthon 1 napot, és pucolódj ki.

Amúgy a széntabletta felszívja a méreganyagokat, a lopedium, immodium, enterobene hasfogók.

Keményítő diéta: Főtt krumpli, főtt rizs, pirítós, keksz, tea.

Gondolom nem kell mondanom, hogy sok folyadék.


És milyen pizza volt? Nem nagyon tudom mi lehetett rossz rajta, talán ha romlott hús volt rajta, más ötletem nagyon nincs.

2011. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg olyasmit tettek bele, aminek már korábban lejárt a szavatossági ideje. Nem biztos, hogy tudtak róla, bár ha olcsóbban adták, mint szokták, akkor az már gyanús.

Mindenesetre 1-2 nap koplalás, míg kiürül a szervezetből, ahogyan írták: keksz, kétszersült, sok-sok citromos tea, sós vízben főtt krumpli, semmi egyéb, főleg nem zsíros, cukros stb ételek.

2011. nov. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

all star pizza, 20perc alatt már kinn is volt, igazából nem olyan szokásos íze volt, hanem most meg nem mondom milyen.. (ne haragudjatok, hawaii és paradicsomos)

igaz, mások említették h a paradicsomszósz olyan más, de hát ki gondolta volna.

széntablettát már vettem is be, és már egy fokkal sokkal jobb, köszönöm, a diétának meg neki esek, mert tényleg nem állapot, hogy egész nap résen vagyok, mikor rohanhatok a wc-re

2011. nov. 7. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!