Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet, hogy tüdőgyulladásom van?

Lehet, hogy tüdőgyulladásom van?

Figyelt kérdés
Kb 1 héttel ezelőtt náthás voltam, azóta is köhögök. 2 napja elkezdett fájni a mellkasom. Lehet, hogy csak a sok köhögéstől fáj, vagy ez biztos a tüdőgyulladás jele?
2011. nov. 7. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és ha nem foglalkozom a tüdőgyulladással akkor elmúlhat magától, vagy csak rosszabb lesz? Orvoshoz nem akarok menni, csak ha már nagyon sz*rul leszek.
2011. nov. 7. 19:20
 2/3 anonim válasza:

Ha nem foglalkozol vele akkor nem nagyon hiszem, hogy meggyógyul. Persze nem biztos, hogy tüdőgyulladásod van Nekem is volt, hogy annyit köhögtem, hogy fájt a tüdőm, de a doki megvizsgált és szerencsére nem volt komoly bajom, de pl a lányomnál meg olyan volt, hogy semmi láza nem volt, alig köhögött aztán kiderült, hogy mind két tüdejét érintő tüdőgyulladása van.

A helyedben elmennék dokihoz, de nyilván neked kell döntened. Minden esetre jobbulást!

2011. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is a sok köhögéstől volt, már elmúlt:) Köszi.
2011. nov. 11. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!