Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » SÜRGŐS! 3 órája nem tudok...

SÜRGŐS! 3 órája nem tudok elaludni, tüdőgyulladásom van és annyira köhögök, hogy sehogy sem tudok elaludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Már bevettem az esti antibiotikumot, egy köhögéscsillapítót kb 2 órája, hörgőtágító gyógyszert, lélegeztem be atrovent inhalációs sprayt, ittam meleg teát kb már egy litert. Még így ülve nem is köhögök annyit de a légzés nehézkes, de ahogy megnyugszom és lefekszem egyből jön a köhögés és az egyre nehezebb légzés :(:(:(

Van valakinek valamit ötlete, akármi??!! :-(


2010. okt. 30. 22:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
sok sok párnán aludni, szinte ülő helyzetben?
2010. okt. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Próbáltam :(
2010. okt. 30. 22:47
 3/21 anonim ***** válasza:
mézes meleg tej v. hagymatea
2010. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi sem segít. A keresztmamámnak is pont most volt (mellesleg orvos) és minden elképzelhető módszert kipróbált, de neki semmi se jött be. Kb. 2 hétig nem tudott aludni. Ez a hét már egész jó volt, viszonylag keveset köhög. Szóval jobbulást, és remélem te hamarabb rendbe jössz mint ő, és ki tudod majd aludni magad.
2010. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
jobbulást:)
2010. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha beteg vagy, akkor benne van a pakliban mindenféle rossz. Napokon belül jobban leszel, ezt most át kell vészelni. Olvass, gépezz, hallgass zenét vagy csinálj bármit, amit szeretsz, aztán majd az álmosság úgyis elaltat.
2010. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nyugi elalszol. Csak nem fogod magad kipihenni.
2010. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Elfogyott a tej :/

Köszönöm.. remélem igazad lesz.

2010. okt. 30. 22:52
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát remélem de valahogy nem nem akar múlni a köhögés. Még nem is csillapodott :( Szerintetek beleszívhatok még a spray-be? Mert azt írja naponta 4X2 puff ajánlott és kb egy órája megvolt a 2 puff.. mondjuk az ízétől meg hányingerem lett.. de jobb volt egy ideig mint a semmi..vagy vegyek be még 1 köhögéscsillapítót?
2010. okt. 30. 22:55
 10/21 anonim ***** válasza:

amikor nekem volt, akkor csak nappal tudtam aludni, éjszaka meg szinte csak gépeztem egészen addig, amíg el nem aludtam a fáradtságtól :/

jobbulást!

2010. okt. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!