Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Autoimmun beteg vagyok a...

Autoimmun beteg vagyok a betegség miatt korházba kerültem és a gyógyszerektől és az steroidtól azóta 20 kilót híztam akkor 80 kiló voltam most 100 lefogok tudni fogyni míg szedem a gyógyszert vagy esélytelen? .23 éves fiu!

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a kalóriák bevitelét korlátozod és figyeled, akkor igen, de rohadt nehéz lesz.

Kérdés az is, hogy nincs-e benned sok víz.

2011. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Vedd fel velük a kapcsolatot, a jelenlegi elnököt személyesen ismerem, amiben tud, biztosan segít.

2011. nov. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem más betegség miatt kellett szteroidot szedni, időközönként óriási adagban, köztük szünettel, de, amíg tartott a kezelés, én nem tudtam lefogyni. Gondolom te is tapasztaltad már azt az érzést, hogy ha nem kapsz most azonnal kaját, beledöglesz, és nem azért, mert éhes vagy, hanem szabályosan fizikai fájdalmat okoz ez a fura szteroidos éhség... Ehhez akaraterő jelentem: nem volt elég. Én csak a kezelés után tudtam visszafogyni, de ez nem jelenti azt, hogy lehetetlen lenne közben másnak. Nekem az volt. Utána viszont hamar beindult a fogyás, szóval, az én tempómban diéta nélkül (!) ezt a 20 kilót nagyjából két hónap alatt adtam volna le, pusztán azért, mert nem kell szteroidot szednem.
2011. nov. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!