Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki valami...

Van itt olyan, aki valami betegség miatt nem tudott fogyni, de a megfelelő kezelés után sikerült?

Figyelt kérdés
Holnap megyek cukorterhelésre, hogy cukros vagyok e, ha nem, akkor tovább hormonvizsgálatra,pajzsmirigy.. stb. Tudok fogyni, de nagyon lassan és nehezen, eddig 5-8kg nál többet nem tudtam 8 hónaó alatt pedig keményen dolgoztam érte! Van itt még ilyen ember? Amikor kapott rá gyógyszert sikerült lefogynia? Pajzsmirigyre gyanakodnak, azt mondták, ha kezelik, tehát kapok hormont, akkor le fogok tudni fogyni, de osk helyen olvastam, hogy nem tudtak fogyni a pajzsmirigyesek, sőt a kezeléstől híztak is.
2010. okt. 13. 18:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem pm túlműködésem van, 6 évig kaptam rá hormonokat és bár fogynom kellet volna, én híztam. A 6 év alatt 30 kilót. ;-(

Miután az eredményeim sem voltak jók (elfogyasztottam 5 endokrinológust ezen idő alatt), váltottam és a homeopátia felé fordultam. Addig hiába fogyóztam, nem sikerült fogynom hónapok alatt csak 2-3 kg-ot. A homeopátia óta rendben van a vérképem és ugyanazzal a módszerrel, amivel eddig épp csak megmozdult a mérleg nyelve, most már 14 kg mínuszban vagyok, ezt 5 hónap alatt adtam le. Nem is szeretném gyorsabban. Igaz egyébként, amit írtál, hogy hormonális betegségnél nehezebb fogyni, mint "sima" túlsúlynál.

2010. okt. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
pajzsmirigy alulműködés, fogyás szinte lehetetlen :(
2010. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
:( elsőnek :milyen homeopátiás szereket szedsz amitől tudsz fogyni?
2010. okt. 13. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:

szia ugyanez

spirulinat szedek, ami segit, es c vitamint

doki batorit, es biztat, de azt mondja muszaj

nalam inzulinrezisztencia van, de a szervezetem nem fogadja be a gyogyszert.

nem erdekel,hogy egy ev alatt adom le e a felesleget vagy harom, (de persze, hogy erdekel, de nem adom fel)

nagyon elhataroztam magam, es vert izzadok

rengeteget mozgok, mert allitolag a verben levo glukozt a mozgas is egeti, csigalassu, de megy

2010. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

első vagyok

Most hiába írnám le, első lépés az alkati szer meghatározása, hiszen az is a megfelelő egyensúlyt hozza létre a szervezetben, ergo engedi a fogyást. Egyik bogyót sem azért kaptam, hogy fogyjak, hanem a tüneteket csökkenti/csökkentette, a pm működését szabályozza hormonok nélkül. Tudod, munkára készteti a szervezetet. Az egy mellékes körülmény, hogy mióta rendben vannak az értékeim, azóta fogytam is, de ehhez mozgás és diéta, odafigyelés is kellett. azt írtam az elején, hogy ugyanezzel a módszerrel nem vagy csak nagyon kevés ment le rólam, most pedig homeos támogatással egész szépen fogyok.

Szóval az első, hogy keress egy homeopátiás szakembert és határozza meg az alkatis szered.

2010. okt. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A pm túlműködés nem kóros soványságot és hízásképtelenséget okoz?
2010. okt. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen módszerrel ment le a 8 kiló, és milyen magasság/testsúly mellett?
2010. okt. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De, gyárilag soványak a pm túlműködésesek. Nekem viszont nem hitték el a vérkép alapján, hogy túlműködés ,mert rendületlenül híztam. Az egyik hülye doki azt mondta, hogy menjek vissza 1 hét múlva, addig csak natúr joghurtot egyek. Én is hülye voltam, megtettem. Egy hét alatt 2 kg plusz. Aztán rám fogta, hogy biztos kizabáltam éjjelente a hűtőt. Sokáig nem tudták, hogy mi a bajom, pont azért, mert atípusos tüneteim voltak. Híztam, hányingerem volt, ha nem ettem, reggelente mindig hányingerrel ébredtem.
2010. okt. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
úgy ment le 8 kiló, kb. 4-5 hónap alatt, hogy napi 3x ettem, reggeli(bőréges),ebéd(rendes adag),vacsora(kevés, 6 előtt), 6 után ettem, és 7-8ig tornáztam itthon...
2010. okt. 14. 17:21
 10/10 anonim ***** válasza:

De kérdező, akkor nem értem, hol a probléma! :)

Én kérdeztem, hogy fogytál le, és amit írtál, az a módszer JÓ, hosszú távon csinálható és megtartható eredményt hoz!! Ezzel a módszerrel heti fél kg tartós fogyás érhető el, vagyis 4 hónap alatt 8 kg az tökéletes!!! Ha rendesen eszel (márpedig szerencsére nem koplaltál), és mozogsz, annak pontosan ezt az eredményt kell adnia!! Ne higgy a "fogytam 15 kilót 2 hónap alatt" sztoriknak, mert annak úgyis mindig az a vége, hogy a 3. hónapban meg visszahíztam 20-at.


Drukkolok, hogy megállapítsák, hogy egészséges vagy... a fogyás mértéke NEM utal betegségre, ha más tüneteid nincsenek.


Az előzőt viszont sajnálom a joghurttal, sok hülye orvos van sajnos. Az ilyenektől el kéne venni a diplomát... :( Remélem, kerestél egy másikat...

2010. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!