Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Körömgombát ecettel kinyírni,...

Körömgombát ecettel kinyírni, gondoltad volna?

Figyelt kérdés

Kb. 4 éve van körömgombám, csomó mindent kipróbáltam már, tényleg szorgalmasan ecseteltem, semmi, aztán 1 Nailnert elhasználtam, semmi. Egyre rondább lett. :(

Aztán nyáron elkezdtem ecettel kúrálni. Reggel-este 1 csepp, amennyire lehet, a köröm alá. Aztán ahogy bejött az ősz, csak napi egy csepp ecetet cseppentettem, mindig fürdés után.

És hihetetlen, de már a nagyrésze lenőtt!! Pedig kb. az 1/3-a gombás volt a nagylábujjamnak, most pedig már csak egy 3-4 mm-es csík van a tetején! És mindezt kb. 20 forint beruházással... (Meg persze némi kitartással - bár azt a drága szerekkel sem lehet megúszni.)



2011. nov. 28. 09:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
66%

Az egészséges étkezéshez nem kell több pénz és több idő, csak ész és elhatározás. Ahhoz viszont a megszokott dolgainkat kellene feladni, akkor pedig jön a sok kifogás.

Gondolkodás helyett a tv-t nézik sokan és onnan tanulják meg a helytelen definíciókat. Pl. egészséges táplálkozás=bio cucc evése drága alapanyagok és az ételek hosszadalmas elkészítése. Nem és nem! Ezek nem igazak! Gondolkodjatok már emberek! Használjátok a netet tanulásra, nem csak fb-ozni meg játszani lehet!

2011. dec. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!