Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges hogy tüdőgyulladáso...

Lehetséges hogy tüdőgyulladásom van?

Figyelt kérdés

2-3 hete náthás vagyok, munka végett gyógyszert nem tudok szedni rendszeresen, ma elkezdtem köhögni kicsit, de nem állandóan csak ritkán, néha enyhén szorító érzést érzek a mellkasomba és van amikor a bal lapockám mellett kicsit fáj.

Plusz ha kint vagyok a szabadba többször is vizelési inger jön rám mintha fel lennék fázva.


2011. nov. 28. 23:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy van-e tüdőgyulladásod. Nekem volt már,de nekem kicsit más tüneteim voltak. Fejfájás,köhögés, utána légszomj. De attól ez még lehet hogy az. Feltétlenül nézesd meg orvossal,mert ha még most nem is az,könnyen azzá válhat.
2011. nov. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oké, köszi
2011. nov. 29. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!