Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ebből alakulhat ki tüdőgyulladás?

Ebből alakulhat ki tüdőgyulladás?

Figyelt kérdés
Kb egy hete kezdődött ez nálam. Akkor még avval h enyhén fájt a torkom majd a hangom is elment. Majd ezek a tünetek erősödtek .. elkezdtem enyhén hurutosan köhögni .. de hogy jobban fel tudjam köhögni vettem Mucoprontot. Azt beszedtem tegnap fogyott el. Segített is valamilyen mértékben. Torkom nem fáj már. Viszont esténként ha veszem a levegőt hörgést érzek közben a mellkasomban .. nagy nehezen fel tudom köhögni .. nagy nehezen. De ez mindig csak estefelé van mikor aludni akarok így kb alig alszom egész éjszaka. Délelőtt folyamán meg tudnék aludni, de akkor meg fel azért nem sikerül, mert akkor meg fel tudom köhögni azt amit este kínszevedéssel. Valakinek volt már hasonló problémája? Nade ma délután megyek orvoshoz, kíváncsi vagyok mit mond ő is. Valószínűleg már előbb el kellet volna mennem :D:D Ja, és náthás egyáltalán nem vagyok.
2011. nov. 29. 01:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Detto.. ugyanezt szedem én is, ugyanígy érzem magam, ez valami vírusos nyavaja, kaptam egy kakukkfüves köptetőt (Naturland-os) a dokitól, marha rossz íze van, remélem ez majd segít.

Én is a Mucopront-ot ittam eddig, nekem nagyon szépen hozta fel, csak lefekvés előtt nem szabad már inni, csak 2-3 órával, mert kb. annyi idő alatt felszakítja, így este még ki tudom magam köhécselni rendesen.

2011. nov. 29. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor jobbulást!! :)

Na de ma voltam dokinál, írt fel acc 200-at .. kiváncsi vagyok mennyire fog használni. Meg kaptam egy Forimilid Uno nevű antibiotikumot. Na meg persze fülcseppet, mert időközben ráment a jobb fülemre is. Alig hallok onnan vmit. :S Nade, mostmár majd csak jobb lesz. :D

2011. nov. 29. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!