Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Piros, gyűrűs folt a nyakon,...

Piros, gyűrűs folt a nyakon, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt a párom észrevett egy kis piros foltot a nyakamon, azt hittem, rovarcsípés, majd elmúlik. Mostanra a kis pirosból 20 forintosnyi folt lett, és egy gyűrű szerű. kissé kitüremkedő valami van mellette. Nem fáj, nem viszket, csak piros, és egyre nagyobb lesz. bejelentkeztem bőrgyógyra, januárra kaptam időpontot...
2011. dec. 1. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kullancs? Lyme kór?

Szerintem a bőrgyógyászat helyett inkább a körzetinek gyorsan meg kellene mutatni, mielőtt baj lesz.

2011. dec. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek,a fertőzött kullancsnak van ilyen csípése.Én elmennék a körzetihez a bőrgyógyász előtt.Úgy is kell beutaló,és egy vérkép sem ártana.
2011. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Én nem vettem észre, h kullancs csípésem lett volna. De most vettem észre, h már mellette is van egy ilyen kis izééééé :S
2011. dec. 1. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!