Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vakbélgyulladás tünetei?...

Vakbélgyulladás tünetei? Nagyon font0s lenne.

Figyelt kérdés

Mi a vakbélgyulladás tünetei??

mi előtt valaki mondaná ,hogy keressek az internetre,nem találtam semmi értelmes valamit.Egy 14éves lánynak milyen tünetei vannak, mert van gyerek és felnőtt tünetek melyik csoportot keressem?


2011. dec. 10. 15:22
 1/5 bánomisén ***** válasza:

A gyerekcsoportot.


Egyébként hasfájás, nyomásérzékenység a hasfal lágyékhoz közeli részén.

A tünete lehet még láz, hányinger, gyengeség.

2011. dec. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasfájás, hidegrázás, hányinger. És a legfőbb tünet, hogy az ellentétes oldalon nyomva /tehát a baloldali alhas részt kell megnyomni/ kisugárzik a fájdalom a vakbél felé. Viszont lányoknál ezek simán lehetnek felfázás tünetei is, ezért is inkább menj orvoshoz. Engem is már műteni akartak vakbélre, holott 'csak' petefészek gyulladásom volt.
2011. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,az a baj hogy február óta vizsgálnak már voltam kórházban hogy megvizsgáljanak alaposan.Már 10 hónapja hőemelkedésem van,fáj a fejem,a hasam eleinte csak fájt de most már görcsöl, mostanában nem nagyon bírok enni(csak délben eszek egy-két falatott meg gyümölcsöt.).Ha megnyomom a hasamat fáj.És az a fúra hogy csak a jobb kezem olyan mintha kirázott volna a hideg és liba bőrös lenne,miközben nem rázott ki a hideg csak magától olyan.
2011. dec. 11. 06:12
 4/5 bánomisén ***** válasza:

Ha vakbélgyulladásod lenne, arra már rájöttek volna február óta, sőt, azóta már perforált is volna és nem tudnál itt írogatni. Ha nem veszik ki a gyulladt vakbelet időben, aránylag hamar perforálódik (kilyukad), és annak már jóval komolyabbak a tünetei és a következményei.

Fogalmam sincs, mi a gond, de valószínű, hogy nem vakbél.

Gyereknőgyógyásznál jártál már? Lehet, hogy valami női gondod van, szerintem érdemes lenne azt is megnézetni.

2011. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden ok?
2012. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!