Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Pár napja jelentkeztek rajtam...

Pár napja jelentkeztek rajtam a rózsahimlo tunetei:viszketés, felduzzadt nyirokcsomók a fulemnél, nyakamnál, ma reggel fejfájásra ébredtem, egész nap fájt a fejem, belso lázam volt. Hogy?

Figyelt kérdés
Azt nem értem, hogy miért nem jelennek meg rajtam a foltok?! Mennyi ido kell nekik, hogy kijojjenek?Azt nem értem, hogy miért nem jelennek meg rajtam a foltok?! Mennyi ido kell nekik, hogy kijojjenek?Válaszokat várok.
2011. dec. 10. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Tünetek: A fertőzés után hét-három héttel jelentkeznek. Enyhe rosszulléttel, a nyak és a tarkótáj nyirokcsomóinak duzzadásával, és esetleg izületi fájdalmakkal kezdődik. A kiütések az arcon és nyakon jelennek meg, majd gyorsan átterjednek a törzsre és végtagokra.
2011. dec. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az a bajod ? Vírus fertőzés is okoz ilyen tüneteket, de van amikor a rózsahimlő nem jár kiütéssel
2011. dec. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom,hogy az osztályból már vagy 6on elkapták...Mi lehetne más ha nem az?Amúgy kb. 1 hete kezdodott a viszketés,vagy 2-3 napja a duzzadás,és 1-2 napja a fejfájás.
2011. dec. 11. 07:50
 4/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ha valóban rózsahimlő, mert akkor ezzel kivéded, hogy Down koros gyereked szülessen
2011. dec. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát,akkor ennek lehet is orulni,viszont arra még mindig nem kaptam konkrét választ:akkor tuti hogy nem muszály megjelenjenek rajtam a pottyok?Vagy ezek majd jonnek?(Bocsi az ékezetért,angol bill.)
2011. dec. 11. 08:41
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom mindeninek aki válaszolt,buszkén jelenthetem:himlos lettem.><
2011. dec. 12. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!