Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet ez szalmonella fertőzés?...

Lehet ez szalmonella fertőzés? Akinek volt, milyen tünetei voltak és mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Két hete tatárbifszteket ettem és másnap erős hasmenésem volt. Azóta pár órántként görcsöl a hasam, egész nap erős bélmozgásom van a székletem pedig lazább lett.
2011. dec. 12. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez valami enyhébb, a szalmonella hányással, hasmenéssel is jár, általában.
2011. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt szalmonellám. Rettenetes hasmenés, hányás és láz kísérte. A lázam 40 fokra felment. Kórházba kellett vinni. Mivel kolera gyanús lettem, 10 napig voltam kórházban, abból 5 napot karanténban.
2011. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 LadyLee ***** válasza:
A szalmonella ennél sokkal durvább tünetekkel jár. Valószínűleg csak valami enyhébb emésztőrendszeri fertőzésed volt. Szedj valami probiotikumot, hátha segít.
2011. dec. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én most voltam kórházba 2 hétig szalmonellával.

Lehet, de nembiztos, mert elég gyengék arra ezek a tünetek, bár attól függ, neked mennyire erős az immunrendszered.De lehet, hogy valami más ez.Menny el azért orvoshoz.

Én nekem erős véres hasmenésem volt, több napig, és utánna is egészen tegnapig hasmenésem volt.

Hánytam, annyira görcsölt a gyomrom meg a hasam,lázas voltam több napig, kiszáradtam, kiment belőlem minden és kaptam is bent infúziót.

Ne szedj be semmi gyógyszert hogy hadd ürüljön ki a baktérium a szervezetedből de Protexint azt beszedhetsz mert az segít a gyomrodnak helyrerázódni.

2012. jan. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!