Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek miért érzem ezt...

Szerintetek miért érzem ezt folyamatosan? Allergia vagy reflux? Vagy csak a stressz miatt alakulhat ilyen ki?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy úgy érzem mintha gomboc lenne a torkomba , nagyon idegesítő már... kivan száradva az egész torkom, és nem tudom kifújni az orromat , ma mentem el orvoshoz a torokválladék eredményem miatt és az negatív lett... lehet allergiám van? szerintetek mennyibe kerül egy allergiavizsgálat? mert hogyha így mennék akkor legalább 1hónapot kéne várnom...

Illetve még azt mondták , hogy lehet a gyomorsavam miatt van, hogyha amiatt akkor mindenképpen elkell mennem gyomortükrözésre? és azt lehet csinálni magán kórházban? Tudtok ajánlani valami helyet? hogy ne hónapokat kelljen várnom.

Igazából leginkább az a baj, hogy nagyon stresszes voltam és vagyok mostanában...12.évvége...érettségi és felvételi és pénzhiány és még csalódtam is :(úgyhogy most eléggé kivagyok, ez közre játszhat?

Előre is köszönöm!!


2011. jún. 27. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Közrejátszhat. Sőt... Pánikbetegség egyik nagyon gyakori jele az a bizonyos gombóc a torokban..

De ne próbáld magad diagnosztizálni (reflux...), hanem ha nem tudsz megnyugodni a dolog felől, akkor addig menj, míg az egyik orvos ki nem deríti mi a bajod.

2011. jún. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!