Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hasmenéses fertŐzés, mit...

Hasmenéses fertŐzés, mit csináljak már?

Figyelt kérdés

Vasárnap belázasodtam, ami hétfő estig nem akart elmúlni.Akkor mar olyan rosszul voltam, hogy behoztak a surgossegire, ahol infuziot kaptam.Hajnalban elkezdett menni a hasam, athoztak az infektologiara.Azota itt vagyok. A lazam elmúlt 2 napja, a Hasmenés viszont elég durva volt, 10 percenként mint a vízfolyás. Tegnap óta mar jobb a helyzet és tudok enni is, nem járok wcre csak kb 3* egy nap és a kozerzetem is jó. Viszont a szekletem meg mindig lágy, ébredés után meg mindig vizes. Az orvos azt mondta hogy ha akarok holnap haza mehetek. Semmilyen gyógyszert nem kaptam eddig infuzion kívül. Szerintetek menjek haza vagy varjam meg itt amíg normális lesz s szekletem? Azt nem tudjak megmondani mibajom, pedig mar vettek

Mindenféle mintát. Otthon esetleg mivel kuralhatom magam? Nagyapám és apukám a pálinkát sulykolja, hogy attól bizisten jól leszek :) van ennek valami alapja? Sok helyen olvastam hogy jó a fertőzésekre. Köszi a válaszokat és bocs a hibákért, de telefonrol írok.


2011. dec. 16. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
A pálinkát azért ajánlják, mert 40+ fokos, és van rá esély hogy megölje a bacikat. Ha gyógyszerkezelésed nincs, akkor kipróbálhatod, ártani biztos nem fog hacsak egy fél üveggel meg nem iszol:) Én is egészségügyis vagyok, a leírtak alapján egy vírusos hasmenésed van, ilyenkor csak a tüneteket kezelik, persze azért kaptál infúziót h ki ne száradj. Szerintem hazamehetsz, diétázz még egy pár napot, és igyál nagyon sok folyadékeot. Gyógyulást.
2011. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!