Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lázas vagyok, valami hasznos...

Lázas vagyok, valami hasznos tipp ellene? (többi lent, fontos pls! )

Figyelt kérdés
szóval ma lesz egy névnapi összejövetel rengeteg barátom ott lesz -barátnőm is-:D nincs nagy lázam, 37,5 de a közérzetem nem a legjobb, fázok is picit, hát ugye hőemelkedés.. valahogy le kéne vinnem estére mert attól félek csak több lesz :\ nem egy durvulós buliról van szó, csak páran beülünk pár sörre, viszont mindenképp menni akarok, viszont így lázasan lehet nem a legjobb ötlet, plussz csak feljebb szökne :\ szóval valami ötlet?
2011. dec. 21. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Algoflex vagy algopiryn,be vehetsz napi 3 szemet.
2011. dec. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaa és C vitamin!
2011. dec. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aha értem köszi! csak akkor erre gondolom ne nagyon iszogassak :D
2011. dec. 21. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Először is bujj be az ágyba,kapj be egy Nurofent,és igyál meg egy nagy kancsó forró teát.Izzadj le,nekem ilyenkor az segít,ha leizzadok de úgy,hogy patakokba follyon rólam a víz.Aludj egyet!


Az alvás több szempontból is hasznos,egyrészt hamarabb,gyorsabban telik az idő,másrészt leizzadsz közben,és elmúlik reményeim szerint a lázad is.Utána letusolsz,és ha elmúlik a lázad és nem érzed magad elesettnek(értsd: nem szédülsz,nem ráz a hideg,stb.),akkor mehetsz is.

2011. dec. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!