Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a véleményetek a motherlove...

Mi a véleményetek a motherlove vagy az aloe vera first spraykről? Mennyire segíti a gátmetszést gyógyulni? Esetleg egyéb hasznos tipp?

Figyelt kérdés
2010. jún. 10. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
anionos betét!!! isteni találmány :)
2010. jún. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sima szülésem volt, csak nagy volt a lányom és gyorsan jött, hiába vágtak, szanaszét szakadtam.

Nekem nagyon bevált az alábbi kombináció:


Aloe First napi kb. 10-15x fújtam magam, wc előtt és után is.

Napi 3-4x kentem ALoe Gelly-vel és amíg száradt szellőzettem az altájamat.

Napi 2x jegeltem.


6 nap múlva úgy voltam, mintha nem is szültem volna. Mentem, ültem, lépcsőztem. Csak dicsérni tudom.

Nem mellesleg, ha marad valami ezekből, később fel tudod használni másra (pl. sebgyógyítás, égésre, torokfájásra, hüvelyi panaszokra...)

Szerintem nyugodtan vegyél. Az árára figyelj nagyon viszont, nehogy drágán vedd.

2010. jún. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl gyorsan tágultam az oxitocintól, ezért aztán kétoldalt repedt a hüvelyem+egy jó hosszú gátmetszés. 11 nappal a szülés után még sírtam a fájdalomtól és nem tudtam se ülni, se állni, se feküdni, aludni pláne. Se gyógyszer, se jegelés, se zuhany nem használt semmit. Na, ekkor fogadtam meg a barátnőm tanácsát, aki Forever Aloe First-öt javasolt még a szülés előtt a gátsebre. Vettem, használtam. Elsőre nagyon csípett, de két nap alatt teljesen elmúlt a fájdalom.


A második gyereknél már nem leszek spór, és aloéval megyek szülni, az biztos. Az egész szülésben a gátseb volt a legrosszabb.

2010. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A motherlove-t nem ismerem. Az anionos betét tényleg nagyon jó+aloe vera first. Nekem végül a gél segített, mert császár lett a vége. De! hatalmas vágásom volt, mert jó nagydarab vagyok és a baba is 4 kg volt, gyorsan kellett vágni, tehát nem méricskéltek. 4 nap múlva csodálkozott a doki, hogy hol a vágás. Még viccelődött is, hogyha nem kötött volna masnit a varratra, most nem tudná, honnan kell kivenni. :-)
2010. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
az első szülésemnél Forever aloe first nagyon bevállt. begyulladt gátseb. :( párom hozta be utánam a kórházba 1 napi szenvedés után. mostani szülésemkor már rutinosabb vagyok, és a csomagban már benne van a first. :D
2010. jún. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem a motherlove segített, nálam nagyon bevált. felét használtam csak el, pedig fújtam belőle rendesen. nagyon gyorsan minimálisra csökkent tőle a fájdalom, szinte teljesen elmúlt.
2011. nov. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!