Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magas lázam van hányás hasmené...

Magas lázam van hányás hasmenés mi lehet ez? Holnap megyek dokihoz milyen gyógyszert ad amit nem hányok ki?

Figyelt kérdés
lehet hogy injekciót is kapok azt hova szokták adni?
2011. dec. 26. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami vírus lehet. Injekciót általában fenékbe adják. Majd csak utána ír fel gyógyszert. Javaslom igyál sokszor keveset a kiszáradás ellen, s inkább édeset. Jobbulást kívánok!
2011. dec. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg ez az a vírus ami most terjeng lakosság körébe tipikus calici vírus tüneteket produkál.

Gondolom hirtelen kezdődött nagyon agresszív tünetekkel.

ezzel orvos semmit nem tud csinálni max, ha kiszáradás veszélye forog kockán, akkor infúziót ad ezért feleslege második nap orvoshoz menni csak azt éred el vele hogy mindenkit összefertőzöl. Ezért csak akkor menny orvoshoz, ha 3 nap után nem múlik, mert akkor lehet más a bajod, mivel ez a fertőzés 3 nap után elmúlik.

2011. dec. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami terjeng manapság, mert nekem is ugyanez van, de hányás nélkül, torokgyulladással. Csak én már 2 hónapja hordozom, 4 napja antibiotikumot szedek, mégsem múlik, lappang, de 2-3 nap múlva visszatér, gyengének érzem magam, mert nem szívódik fel, amit megettem.
2012. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!