Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beteg vagyok (köhögök és fáj...

Beteg vagyok (köhögök és fáj a torkom), lehet így tetkót csináltatni? Gyógyszert nem szedek.

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Miért ne lehetne? Ez nem műtét...
2011. dec. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 SzilKa ***** válasza:
100%
Pedig nem ártana elhalasztani, amennyiben van rá lehetőség. Egyrészt jobban fog fájni, másrészt lassabban, nehezebben fog gyógyulni.
2011. dec. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 SzilKa ***** válasza:
Harmadrészt a tetováló sem lenne boldog, ha megbetegítenéd őt is és kiesne a munkából...
2011. dec. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
hát az attól függ milyen a szervezeted.Én betegen csináltattam igaz,hogy eléggé fájt,de olyan 3-4 nap alatt teljesen begyógyult.Nem volt vele semmi Problémám.
2011. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Polgár Lívia válasza:

Előbb gyógyulj meg! A szervezetednek éppen elég egy bajjal küzdenie. Lehet, hogy most úgy gondolod, hogy semmi gond nem lesz belőle, de mi van, ha később jön elő?

És ne hallgass az előttem szóló igen IQ szegény emberre, aki betegen tetováltatta magát. Ha fiatal vagy, akkor később Te is ezt fogod tanácsolni, hidd el.

Éppen elég sok betegség van a világon. Ne kockáztass! Senki nem fog a betegágyad mellett állni, ha a saját ostobaságod miatt betegszel meg.

2012. jan. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
sztem is várj hogy meg gyóógyulj mivel ott minden steril és nem túl jó ha ott össze fertőzől mindent
2012. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ráadásul, ha elköhögöd magad és bemozdulsz...
2012. febr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!