Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek? Hányingerem van...

Mit tegyek? Hányingerem van és néha ráz a hideg.

Figyelt kérdés

Lehetséges hogy elkaptam valami vírust, ugyanis 3 napja hányingerem van. Enni, eszek rendesen. De estére nagyon megfájdul a hasam. Már körülbelül 5 éve nem hánytam. És én pár éve még hányásfóbiában szenvedtem,azaz pánikrohamaim voltak amiatt, hogy félek hogy hányni fogok. Most se szeretnék.


A hasfájásom egy délután kezdődött, mikor sok csokit, szaloncukrot ettem. Akkor kicsi hőemelkedésem volt. Gondoltam lehet enyhe gyomorrontás is. De az 3 napig eltart?


Mit tegyek hogy elmúljon a fájdalom? Vagy ez még csak a kezdet?:S


2011. dec. 29. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igyál sok teát, lehetőleg cukor nélkül. csak főtt krumplit egyél, vagy főtt rizst
2011. dec. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem is pont ilyen fóbiám van.Én is a teát,és kevesebb édességet.A hányinger ellen próbálj sok kólát inni és ukrot enni.
2012. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!