Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Soha nem ér véget ez a hányós...

Soha nem ér véget ez a hányós vírus? Már 2-szer elkapatam többi lent

Figyelt kérdés
én is elkaptam ezt a hányós vírust és aztán rá 1 hónapra és 19 napra újra kijöttt és félek hogy megint kifog volt mikor 4 évig nem voltam beteg tehát az immunrendszerem erős és mikor elsőnek elkaptam 1 nap alatt lement és másodjára meg egy délután alatt tehát kevesseb idő alatt sőt mikor elsőnek elkaptam akkor volt mikor már nem is volt mit kihánynom csak az az inger volt meg,szóval lehet h azért kaptam el újra mert másodjára meg volt mit kihánynom tehát szerintem akkkor teljesen távozott a vírus a szervezetemből meg akkor nem is szedtem ilyen immunerősítő gyógyszereket de most a második megbetegedésem után már elkezdtem szedni a multi tabs immunót mert azt mondta az orvos hogy talán ettől nem kapom el(talán) szóval nem tom mi a véleményetek?
2011. dec. 29. 20:22
 1/8 anonim válasza:
Én is elkaptam, pedig szedek vitamint (sima Cetebe, de ilyenkor télen eddig mindig ezt szedtem). Szerintem hatásosabb, ha az ilyen időszakokban jobban figyelünk a személyi higiénére (evés előtt kézmosás, piszkos kézzel nem nyúlkálunk a szánkhoz-szemünkhz stb.), lehetőség szerint kevesebbet pusziszkodunk és hasonlók, de ha az embernek nincs szerencséje, úgyis kezdheti elölről. Alattomos dolog, az egyszer biztos...:(
2011. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Napi egy 500 mg-os cetebe, és egy üveg zöldbúzafűlé koktélt, esténként egy decit igyál meg. Letakarítja a gyomor faláról a hurutot, méregtelenít. Nem ártana multivitamint is szedned
2011. dec. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi ésha ezeket beszedem akkor nem leszek beteg?
2011. dec. 29. 21:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek ellenére lehetsz. :)
2011. dec. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:( de nagyon félek h elkapom inkább lennék megfázva minthogy hánnyak
2011. dec. 30. 11:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha félsz, azzal rontasz a helyzeten, sőt, az is lehet, hogy a félelemtől leszel rosszul.

Nem lehetett apró gyomorrontás?

2011. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem hiszem mert többen is rosszul lettek ,próbáljam pozitívan látni hogy nem leszek beteg?
2011. dec. 30. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, pontosan.

Ha nem vagy beteges, amúgy se biztos, hogy elkapod.

De a "divat" "immunerősítő szerek" nem segítenek. A pozitív hozzáállás tud.

2011. dec. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!