Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Eljött az időm. Elkaptam a...

Eljött az időm. Elkaptam a bárányhimlőt, már a 2. , sőt így hogy éjfél elmúlt 3. napomban vagyok. Szerintetek hegek maradnak meg rajtam?

Figyelt kérdés
14/F Mivan akkor ha pl ágyban fekszek, és ami kijött rajtam ilyen buborékos izé kidurranik? Akkor ott heg marad? :SS meg a homlokomon még nem jöttek ki a bárik azthittem pattanás, és vakartam kicsit, és nemtudok ki igazodni hogy vajon az heges lesz-e? Szerintetek?
2011. dec. 30. 00:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Ahol csunyan elvakarod, ott heg marad. Nekem is van ketto a testemen itt-ott.

Ha nem vakarod es hagyod hogy magatol kifakadjon, akkor szepen begyogyul es nem marad helye. A lenyeg, hogy NE piszkald, bar tudom ilyenkor ezt a legnehezebb megallni.


Estere vehetnel kesztyut, mert almodban eszre sem veszed ha vakarozol. Vagy vagd le jo rovidre a kormeidet es piszkos kezzel meg VELETLENUL se erj hozza!

jobbulast:)

2011. dec. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm:) már 1 hete lassan, de már nem viszket. remélem kevés heg marad:)
2012. jan. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!