Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyha megfáztam és szombaton...

Hogyha megfáztam és szombaton iszok Coldrexet, akkor este a szilveszteri bulin ihatok alkoholt?

Figyelt kérdés
Vagy csak antibiotikumra érvényes az,hogy semmit sem szabad inni? Természetesen nem akarok nagyon sokat..
2011. dec. 30. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg semmilyen gyógyszerre nem lehet inni. Én is beteg vagyok, én tuti nem iszom semmit. Van elég bajom így is... :(
2011. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem szedsz gyógyszert, ellenben kúrálod magad és segítesz a szervezetednek, akkor még jelentősen jobban is lehetsz holnapra, nameg ihatsz is!
2011. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha eltelik a kettő között kb. 6 óra, mérsékelt alkoholfogyasztástól semmi baj nem lesz a gyógyszer miatt. A náthádnak még jót is tehet.

Tévedés ne essék, senkit nem beszélek rá ivásra, én magam sem élek vele, de egy szilveszteri bulin 3-4 ital nem a világ vége.

2011. dec. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát egyik ismerősöm tavaly neo citránt vett be ivászat előtti délelőtt szilveszterkor és hát mondhatni nem volt túl jól. Igaz, ez nem teljesen ugyan az (csak majdnem, de mindkettő megfázás elleni por) és csak gondoltam leírom a tapasztalatot. Ha még reggel veszed be, nem hiszem hogy probléma lenne. Csak ezek a megfázás elleni porok általában paracetamol hatóanyagot tartalmaznak, ami nem túl jó a májnak, (akárcsak az alkohol) ne használd túl gyakran. De azért néha a célnak tényleg megfelel.
2011. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!