Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Munkahely! Mit szólnátok, ha...

Munkahely! Mit szólnátok, ha a munkahelyeteken a fél óra ebédidőt, felosztanák 10 perc ebédidőre, + 4*5 perc pisilési időre?

Figyelt kérdés
Ez egy közigazgatási hivatal. Nagyon sok az ügyirat.

2012. jan. 4. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az durva lenne. Kétóránként 10 perc vagy óránként 5 perc szünet jár és 20 perc ebédidő. Ezt nem lehet elsinkófálni.
2012. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mi is közigazgatási intézmény vagyunk és ebédidőnk mint olyan soha nem is volt, valamint nincs meg az, hogy óránként 10 perc szünet, mert gép előtt dolgozunk. Mivel ügyfelek jönnek folyamatosan, csúnyán néznének ránk, ha látnák, hogy ballagunk ebédelni, így nincs megengedve ez a "luxus", hogy ebédszünetet kapjunk. Ha van időnk két ügyfél közt, akkor felszaladunk ebédelni, ha nincs, akkor így jártunk. Mindezt nettó 78 ezer Ft-ért teszem, de nincs jobb lehetőség jelenleg. Volt amikor délután 2-kor mentem ki pisilni (reggel negyed 8-tól ültem a gép előtt), mert addig nem birtam felállni a géptől és ez nem vicc! Örülj neki, hogy egyáltalán van ebédidőtök.
2012. jan. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én termelésben dolgozom, van egy 20 perces és egy 10 perces szünet 8 órában.


Hozzáteszem én inkább gyakrabban járnék ki rövidebb szünetekre. Bakker egy szendvicset 5 perc alatt lenyom aki éhes. :P

2012. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nah igen, utolsó csak az a helyzet hogy az én munkahelyemen öt perc alatt még a vcre se jutsz el, mert t9ömeg van
2012. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vállalkozónál dolgozom és bár az ebéd időt le kéne dolgozni max 5-10perc mire betolom az ebédet. Ezekszerint szerencsém van mert nem panaszkodott soha a wc miatt. Egyszer említette ,hogy jól elnyúlt amikor 10percet várt egy tervrajzal:)
2013. jan. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!