Anita22 kérdése:

Nyálkás széklet?

Figyelt kérdés
Már több alkalommal is előfordult nálam, hogy a székletemhez fehér váladék is társult. Továbbá az sem normális hogy darabos szinte mindig a székletem. Ez már jó rég óta van így, viszont sajnos a hüvelyváladékom sem normális mostanában: sűrű, sárgás-zöldes. Semmim nem fáj, nem viszket, nem véres. Nem tudom , hogy a két dolog összefügghet-e, és forduljak-e orvoshoz vagy hagyjam elmúlik majd. Vélemények?
2012. jan. 7. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy összefügg, valószínű elkaptál egy bakteriális hüvelyi fertőzés. A székletnek meg milyen a színe?

Amúgy ne várj a csodára, mindenképp menj orvoshoz.

2012. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A széklet színe normális, barna, se nem világos se nem sötét. Hát akkor irány az orvos, köszi, remélem el fog múlni.
2012. jan. 7. 11:51
 3/3 anonim válasza:

Szerintem is valami fertozes.

Ha darabos es nincs eleg huvelyvaladekod az a vizhianyra utal.Mennyi folyadekot iszol??

Igyal sok folyadekot es egyel sok gyumolcsot,zoldseget.:)

2012. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!