Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek hogy adjon egy...

KoviAti kérdése:

Mit tegyek hogy adjon egy ki******* sportorvosi igazolást az iskolaorvos?

Figyelt kérdés
Az van hogy most vagyok gimibe elsős és mivel 5 évig kosárlabdáztam jelentkeztem a csapatba. Ott kellett csináltatni az iskolaorvossal egy igazolást hogy sportolhatok, de nem adnak mert az orvosi papíromo. anyukám aláírta hogy allergiás alapon asztmás vagyok. (amikor a sportiskolával mentem a megyei kórházba szó nélkül adtak) Az iskolaorvos azt mondta hogy a pulmonológustól szerezzek papírt hogy sportolhatok, de már itt mondtam hogy 5 éves korom óta nem voltam. Felhívtuk a pulmunológust, de azt mondta bogy nem adhat mert éves korom óta nem voltam mert alig voltak tünetek (1x-2x befulladtam de akkor bevettem a flixotidot és annyi) és hogy egy asztmás is sportolhat versenyszerűen papír nélkül. Na ilyenkor mit tegyek? [sürgős mert hétfőn meccs]

2012. jan. 17. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el sürgősen pulmonológushoz,és csináltasd meg vele a vizsgálatot...aztán ha nagyon szegény vagy,vagy épp pillanatnyilag nincs pénzed,akkor vedd rá az iskolát,hogy a szociális helyzetedre való tekintettel fizessék ki,vagy legalább előlegezzék meg,aztán majd visszafizeted egészben vagy törlesztőrészletekben ...az én volt sulimban azon diákok számára,akiknek a családja különösen szegény,egy ilyen dolog simán működne...
2012. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
(Földes Ferenc Gimnázium, Miskolc [nem vagyok szegény csak már idegesít ez a szitu])
2012. jan. 17. 21:21
 3/5 anonim ***** válasza:

" anyukám aláírta hogy allergiás alapon asztmás vagyok."


Beszéld meg a dolgot anyukáddal.

2012. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
?? nem értem
2012. jan. 17. 21:34
 5/5 A kérdező kommentje:
év elején kellett kitölteni egy orvosi adatlapot... ot volt olyan h egyéb betegségek-> odaírta h asztmás vqgyok a lap alján anyukám és apukám aláírta
2012. jan. 17. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!