Lehet szalmonella?

Figyelt kérdés
Szombaton délben lecsót ettem, a gyomrom nem volt jól utána, másnap délben hasmenésem volt, és hétfőtől folyamatosan az van. Lehet hogy a tojás miatt? MÁs bajom nincs, hányingerem sincs, étvágyam van. A hasmenés viszont gyakran rámtör, bár legtöbbször csak ingerem van és szinte nem jön semmi. VOlt vkinek hasonló?
2012. jan. 18. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Azt javaslom, ha azóta sem múlt el, hogy menj el a háziorvoshoz, aki elindít egy széklettenyésztést.
2012. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én voltam szalmonellás, szintén tojástól. hánytam hasmenésem volt, magas lázam . menj dokihoz. de lehet gyomorrontás is. a szalmonella a nyers tojásban van, ha egy percig 80celsius fok ig melegíten megölöd a szalmonellát. :)
2012. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha szalmonella lenne,akkor ahogy már írták is,magas lázad lenne,hánynál,menne a hasad,és ennyi idő alatt akár ki is száradhattál volna. De mivel,csak megy a hasad,így max enyhe gyomorrontás.Amúgy ha te főzöl,akkor könnyen tudod ellenőrizni,hogy jó-e a tojás,miután megtörted.Ha nem te főzted,és senki nem lett beteg a lecsótól,akkor meg tuti,hogy nem szalmonella,és csak te csaptad el tőle a hasad!
2012. jan. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!