Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elméletileg aki fertőz azon...

Elméletileg aki fertőz azon kell először kijönnie a tüneteinek nem? Mi van akkor ha azon nem jön ki semmi, de akivel volt rajta pedig igen, olyasmi tünetek, (bár olvastam, hogy sok olyan tünete van, ami más betegségekre is igaz)

Figyelt kérdés
de ő azóta is rosszul van sokszor, bár nem úgy, nem olyan tünetekkel.
2012. jan. 21. 16:46
 1/10 A kérdező kommentje:
az AIDSről lenne szó, csak kimaradt
2012. jan. 21. 16:51
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom az ÁNTSZ-nél ingyenesen, anoniman lehet tesztet csináltatni, sokkal egyszerűbb és biztosabb mint itt megkérdezni. Viszont elvileg csak 3hónappal a fertőzés után kezd termelődni az ellenanyag, tehát addig nem kimutatható.
2012. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ADIS lappangási ideje 18 hónaptól 12 év(átlag 4-5 év).Aki megfertőzte az illetőt,azon is meg fognak jelenni a tünetek,csak lehet,h később. A lappangási idő hosszát nagyban befolyásolja az immunrendszer erőssége.
2012. jan. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van aki évekig csak hordozója a virusnak, de nála nem jelentkeznek a tünetek. Ettől még fertőz, és azon akit megfertőzött nagyon gyorsan is jelentkezhetnek a tünetek. Mivel elsősorban az immunrendszert gyengiti le nagyon változóak a tünetek.
2012. jan. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
semmilyen tünetek nem jelentkeznek először annál aki esetlegesen csak hordozó? mert én nem vtam sem náthás, sem lázas, se semmi 1ébb...herpeszem volt meg a nyelvemen volt vmi, de én hajlamos vok a herpeszre, ha vki után iszok is v ha piszkos a pohár v ha beteg vok, a nyelvemen meg nem csak nekem volt, hanem másoknak is, me vmi miatt volt, amit nem kellett vna kipróbálni...
2012. jan. 21. 17:55
 6/10 anonim ***** válasza:

17:10-es vagyok

Aki megfertőződött,az eleinte tünetmentes hordozó,de előbb v utóbb biztos jelentkezni fognak a tünetek,sajnos. A herpesz az még egyáltalán nem biztos az aids tünete,legalábbis nem azzal szokott kezdődni.

2012. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nekem már ez picivel több, mint egy éve volt, mármint ha elkaptam vmit és azóta nem mutatkozott semmiféle jele...csak már most rendesen belém beszélik és elkezdtem félni...:S
2012. jan. 21. 18:19
 8/10 A kérdező kommentje:
meg ha azóta lettem vna az illető személyen kivül, aki azóta sem érzi jól magát, mással is akkor elméletileg raja is jelentkezhettek vna már a tünetek nem?
2012. jan. 21. 18:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Elvileg tünetmentesség esetén is van ellenanyag termelés, tehát ugyanúgy kimutatható, én 2éve voltam teszten, a amiket írtam a doki mondta akkor.
2012. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ha elmegyek véradásra ott bevizsgálják előtte a vért, még akkor is, ha már nem először veszek részt véradáson ugye? és akkor szólnak, ha vmi van nem?
2012. jan. 26. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!