Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan kaphatnam el a herpeszt?

Hogyan kaphatnam el a herpeszt?

Figyelt kérdés
esetleg ha lenne a pasimnak,akkor en azt elkaphatnam?smarolassal?mert sokszor nem kaptam el tole
2008. ápr. 3. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Bizony el, attól is ha egy pohárból iszol egy herpeszessel, ez vírus ugyanis. Ha nincs is pillanatnyilag rajta, de lehet, hogy benne van a szervezetében.
2008. ápr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
annyit még érdemes tudni a herpeszről, hogy nem mindenkinek jön ki. vagyis lehetsz hordozó (benne van a szervezetedben), de akár soha nem lesz külső nyoma. egyénfüggő.
2008. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én gimis koromban a menzán kaptam el. Szerencsére a férjem 10 év házasság alatt sem kapta el. (Vagy csak nem jött ki rajta??)
2008. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy mindenkiben benne van. Esetleg mikor jön ki éppen... Ez tényleg egyénfüggő, nagyon.
2008. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha tünetmentes időszakban smároltok akkor nem kapod el, ha meg épp herpeszes akkor kerülni kell hogy hozzáérj a hólyagokhoz, illetve ő se érjen hozzád olyan szájjal.
2008. ápr. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha a vírus egyszer is megfertőzött akár mikor, legyen ez a születésed közben is, bármikor elkaphatod, nem kell ahhoz senki után innod. A legyengült immunrendszered, az idegállapotod, bármitől kijöhet, és bárhol.

Tudom én bennem is megvan, és tapasztaltam, hogy idegesebb időszakomban talál rám.

2008. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!