Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan lehetek gyorsan lázas?

Hogyan lehetek gyorsan lázas?

Figyelt kérdés
Krétát nem eszek nem vállt be! Mitől lehetek gyorsan lázas??
2012. jan. 31. 12:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Megtörtént!:) Már csak anya nem hisz nekem xddd
2012. jan. 31. 13:10
 12/17 anonim ***** válasza:

Amúgy komolyra fordítva a dolgot...

Én ilyenkor anno azt szoktam csinálni, h egyszerűen beadom otthon h rosszul vagyok. Fáj a fejem, hasam, hőemelkedés stb..

És elmegyek az orvoshoz és neki is beadom ezeket. Hogy a torkodat is pirosnak lássa igyál előtte málnaszörpöt! xD

Nem kell itt ezért lefüzetni az orvost, mert te még csak sulis vagy. Ha ügyesen beadod neki, és jófej, akkor ki fog írni! ;)

2012. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Kiírt erre a hétre, de anya azt mondja hogy holnap iskola! De ha lázam lenne akkor tuti nem kéne mennem. tehát hogy hozzam össze azt alázat?:))
2012. jan. 31. 13:17
 14/17 anonim ***** válasza:
Le lett írva, hogyan lehet. Tényleg menj iskolába, ha az olvasás nem megy...
2012. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Felforralsz egy kis vizet, mintha teát csinálnál, aztán bele lógatod a lázmérő végét, amikor épp nem figyel oda anyukád. :DD úgy tuti fel viszi majd...
2012. jan. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Anyám ápoló nő xdd szerintetek írnék ide ha egyszerű lenne? kiszúrja ha kapu az egész. esetleg vizes hajjal 1 kis séta 11 óra fele?
2012. jan. 31. 13:23
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem veszi észre,csak vegyél fel úszósapkát!

looolll! :)

2012. jan. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!